“SECOND VIBE” ir radošā darbnīca jeb koncepta interneta veikals, kurā tiek realizētas trakas idejas un izdzīvoti drosmīgi sapņi. Mēs ražojam, krāsojam, līmējam, kā arī veidojam- apģērbu, sadzīves lietas un kosmētiku ikdienai & dāvināšanai! Mums ir svarīgi, lai ražotie produkti būtu 100% dabīgi un vegāniem draudzīgi. Mūsu produkcija mainās sezonāli, kā arī pēc aktualitātes un garstāvokļa, lai vienmēr nodrošinātu unikalitāti.

“SECOND VIBE” darbību uzsāka 2020.gada 6. februārī kā interneta veikals, kurš pārdod tepat LV apstrādātu (krāsotu, balinātu) vintage lietoto apģērbu. Mērķis bija dot apģērbiem otro iespēju, nevis pirkt jaunu. Saudzēt dabu, nevis degradēt to. Kā apbalvojums katram, kas šo ieceri atbalstīja sekoja fakts, ka katrs apģērba gabals bija tikai vienā dizainā un eksemplārā pasaulē. 

6. augustā “SECOND VIBE” papildus lietotajiem apģērbiem sāka medīt un glābt arī ražotnēs pamestos apģērbus. Tie vairs nav vintage, bet ir jauni. Mērķis paliek nemainīgs- glābt, dot otro iespēju, lai kāds to izmantotu, nevis izmestu. Arī šis apģērbs ir unikālā rakstā, bet vairākos eksemplāros.

6. oktobrī “SECOND VIBE” sāka ražot 100% dabīgu, vegāniem draudzīgu kosmētiku un sadzīves lietas. Šeit var atrast sveces, vannas sāļus, ķermeņa sviestus, lūpu balzāmus, masāžas sveces, ziepes u.c produkciju.

Pārdošanā atrodas viss, kas uz konkrēto brīdi redzams mājas lapā! 

lvLatvian